Головна » 2016 » Червень » 8 » Звіт адміністрації
21:22
Звіт адміністрації
10.06.2016 о 10 годині у школі відбудеться звіт директора про свою роботу протягом навчального року. Для тих хто не побачив учасно оголошення або не має змоги прийти особисто, але цікавиться життям школи публікуються тези звіту.

2015-2016 навчальний рік закінчили 43 учнів, працювали у школі 1 директор, 11 учителів та 5 осіб обслуговуючого персоналу. Гурткова робота у школі порівняно з минулим роком практично не змінилася. Оплачується тільки 1 година гурткової роботи порівняно з 2-а годинами минулого року. Така ситуація склалася через економію коштів. Один гурток працює за кошти батьків. Школа працювала згідно з планом роботи, всі навчальні програми виконані у повному обсязі, не заважаючи на карантин. Переважну більшість матеріалу відпрацьовано шляхом ущільнення матеріалу. Учні протягом року не відволікалися від навчально-виховного процесу. У 2015-16 навчальному році учні школи взяли участь у районній спартакіаді, посіли 2-8 місця, у загальному рейтингу шкіл І-ІІ ступенів команда школи зайняла 4-е місце. Найкращих результатів досягла команда дівчат з міні-фублолу (2-е місце) команди з баскетболу та шашок (3-і місця). У особистому заліку 2-е місце на змаганнях з кросу здобула Бурковець Анастасія. Через відсутність 9 класу та низьку наповнюваність 7-8 класів лише 1 учень узяв участь у районних предметних олімпіадах (фізика), призових місць не зайняли. Крім того, 30 учнів школи взяли участь у міжнародному природничому конкурсі „Колосок”. Цього року в Україні вперше було проведено інтерактивний конкурс „Учитель року” за версією дитячого науково-популярного журналу „Колосок”. У конкурсі взяли 1981 учителів з усієї України, з усього числа учасників 30 визнано фіналістами, близько 200 лауреатами. З нашої школи взяли участь Колесник А.В. (стала лауреатом одразу у трьох номінаціях „хімія”, „біологія” та „географія”) та Шарий А.М. (став фіналістом у номінації „фізика”, 4-й результат в Україні з 265 учасниік). Вихованці гуртка „Юні екологи” відзначені дипломом Еколого-натуралістичного центру МОНУ, м.Київ.
Школа повністю укомплектована педагогічними кадрами, всі предмети викладаються. Навчанням охоплені всі діти шкільного віку, що проживають на території, закріпленій за школою. Переважна більшість учнів навчається у Кувечицькій ЗОШ, частина — у Павлівській ЗОШ Ріпкинського району. Протягом навчального року кількість учнів у школі зменшилася з 47 до 43, всі учні вибули у зв’язку з переїздом сімей на нові місця проживання. У навчально-виховний процес активно впроваджуються новітні технології, наявні в школі комп’ютери використовуються для демонстрацій на уроках, для розваг та у виховній роботі, хоча вони і застарілі, проте створено умови для їх ефективного використання. Зараз у школі функціонує 17 комп’ютерів. Поповнено колекцію навчальних програм та навчальних відеофільмів з різних предметів, їх кількість вже перевищує кілька сотень. Перелік програм постійно поповнюється та оновлюється. Протягом року регулярно оновлювався сайт школи, який неодноразово ставав призером районних та обласних конкурсів і оглядів, минулого року увійшов до 10% кращих сайтів навчальних закладів України серед сільських шкіл за результатами незалежних вебометричних досліджень Сумського державного університету.
Поглиблене вивчення предметів не проводиться, допрофільна підготовка здійснюється при вивченні предметів а також у рамках профорієнтаційної роботи класних керівників. Позакласна та позаурочна робота проводилася в різних формах, проведено ряд виховних заходів до свят та знаменних дат. Проведено міжшкільний фестиваль дитячої творчості, аналогічний планується провести і цього року. Особливістю 2015-16 навчального року стали міжшкільні заходи з учнями Довжицького НВК, один з яких проведений у Довжику та один у Кувечичах.
Проведено поточний ремонт приміщень школи матеріалами, що були надані батьками. Пофарбовано парти, підлогу, двері, у частково оновлено шпалери. Продовжено ремонт цоколя школи.
Завдяки закриттю Мохнатинської ЗОШ вдалося отримати невелику кількість меблів, які хоча і були у використанні з 90-х років, та все ж у кілька разів новіші за ті, які використовувалися у нас раніше. Отримано дві класні дошки, 7 учнівських столів, 1 учительський стіл, шафу, кілька стільців.
За підтримки депутата ВР Владислава Атрошенка, з допомогою СВК „Полісся” та при участі 10 000 грн коштів відділу освіти проведено поточний ремонт даху школи, який протікав понад 10 років. Аналогічно, за кошти відділу освіти (6 000 грн) власними силами і з допомогою СВК „Полісся” проведено ремонт аварійного даху топочної. Перекриття надійно закріплено, зіпсований шифер замінено. Повністю коштами відділу освіти замінено ділянку теплотраси від топочної до приміщення їдальні (близько 19 000 грн). Таким чином, за попередній рік не рахуючи спонсорської допомоги та власних зусиль безпосередньо фінансування школи відділом освіти склало близько 35 000 грн, що у кілька разів перевищує суми коштів, отримані школою за попередні 10 років. У 2015-2016 навчальному році батьками учнів для організації харчування здано 4591 грн, всі кошти внесено на спецрахунок школи та витрачено на придбання подуктів харчування в установленому порядку. Продукти списано у строгій відповідності до законодавства, звіти щомісяця надавалися у централізовану бухгалтерію відділу освіти.
Надходжень та витрат по спеціальному рахунку на інші потреби не здійснювалося. Планується проведення поточного ремонту школи. На даний момент надійшло 4061 грн благодійної допомоги від батьків, учителів та спонсорів, на 2631,56 уже замовлено фарбу, близько 200 буде витрачено на допоміжні матеріали та інструменти. За підтримки СВК „Полісся” та решти коштів планується облаштування класної кімнати у частині коридору 2-го поверху, оскільки у зв’язку з розділенням класів-комплектів виник дефіцит окремих приміщень.
Переглядів: 193 | Додав: kuvechechen
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]