Головна » 2015 » Червень » 16 » Єдність
21:08
Єдність


Досьогодні ми думали, що у нашому будинку культури велика зала. Але Другий міжшкільний фестиваль дитячої творчості "Єдність" спростував це: учасники фестивалю та гості ледве розмістилися! Всього у фестивалі взяли участь 197 артистів та глядачів із семи навчальних закладів: Новобілоуської ЗОШ, Редьківського НВК, Рудківської ЗОШ, Мохнатинської ЗОШ, Довжицького НВК, Шибиринівської ЗОШ ну і звичайно ж Кувечицької ЗОШ. Крім номерів художньої самодіяльності (а їх було показано із сцени 26) дітей чекали веселі розваги, нові враження та знайомства.
Особливістю фестивалю є його відмінний від традиційних конкурсів та оглядів формат: всі учасники виступають на рівних, в першу чергу для створення феєричного радісного настрою, а не задля змагання. На одній сцені радіють життю вихованці професійних хореографів і аматорів, ті, хто взяв у аренду дорогий сценічний костюм і ті, хто сам пошив його з старої бабусиної штори. На фестивалі є місце усім, навіть тим, хто не вміє ні співати, ні танцювати — ми з задоволенням послухаємо поезію або прозу. Навіть той, хто боїться показати себе зі сцени все одно отримає хороший настрій, взявши участь у веселих розвагах.
Швидко минув час, стрімко пролетів фестиваль і от уже час прощатися. Наостанок всі учасники разом заспівали свіжо-написаний гімн фестивалю, що додало радості та відчуття єдності.Переглядів: 298 | Додав: kuvechechen | Теги: концерт, фестиваль
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]