[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Шкільний форум » Освіта » Шкільний форум » Завершення навчального року (Тема для обговорення процедури закінчення навчального року)
Завершення навчального року
kuvechechenДата: Вівторок, 18.05.2010, 20:14 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Администраторы
Репутація: 101
Статус: Offline
Завершується навчальний рік, всі учасники навчального процесу стомилися і прагнуть відпочинку. Саме час підбивати підсумки навчального року. Запрошуємо в гості на форум, поділитися своїми враженнями від навчального року, планами на літо, побажаннями на наступний навчальний рік.

totusДата: Неділя, 23.05.2010, 20:33 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Так , рік завершується, але ще табір треба пережити і ремонти поробити

nikoljaДата: Понеділок, 24.05.2010, 10:47 | Повідомлення # 3
Рядовий
Я, як людина, що напряму пов'язана з освітою, скажу, що 2009-2010 навчальний рік видався не простий, особливо для шкіл Чернігівського району. Майже щороку змінюються кадри у відділі освіти (в тому числі керівний склад), що аж ніяк не сприяє встановленню осітянських традицій та елементарної стабільності. Про їх професійну компетенцію я взагалі мовчу, всі керівники шкіл і так це все бачать на власні очі. Хоча з іншої сторони, якщо людина не відповідає займаній посаді її треба міняти. Шкода, що при призначенні Посадових осіб у відділі освіти не питають думку директорів шкіл, оскільки вважаю їх найкомпетентнішими в цьому питанні. В результаті рік сподівань на краще, а в кінці року обговорення про те хто ж буде наступний... Але це не дивно, оскільки в адміністрації, де вже не перший рік відсутній голова та майже всі заступники В.О., чи може щось змінитись на краще...
В цьому році випускний вечір 27 травня і це з одного боку навантаження на адміністрації шкіл, бо травень реально перевантажений, але з іншого боку простіше буде організовувати "оздоровчі концтабори" та робити ремотні роботи. Але вибори закінчились і тепер цікаво, чи буде вигідно якійсь політичній силі фінансувати фарбу тощо...
Всім керівникам бажаю довести цей рік до логічного завершення без ексцесів, адже життя і здоров'я наших учнів - це найголовніша цінність!!!

totusДата: Понеділок, 24.05.2010, 11:20 | Повідомлення # 4
Рядовий
Шановний Микола - хочу з вами заперечити! Ви пишете що пов"язані з освітою, про те плутаєте дату випускного з останнім дзвоником. І чому це ви називаєте табори відпочинку - концтаборами. ? Не патріотично!

nikoljaДата: Понеділок, 24.05.2010, 11:43 | Повідомлення # 5
Рядовий
Перепрошую, я помилився на один день щодо випускного, бо випускний на слідуючий день після останнього дзвонику а щодо таборів, то вже на всіх рівнях наголошують, що це не оздоровчі табори, а табори відпочинку... але я би назавивав все своїми іменами - "концтабори для неповнолітніх"...

kuvechechenДата: Вівторок, 25.05.2010, 08:33 | Повідомлення # 6
Полковник
Шановні, не відволікайтесь від теми. Де райдужні плани на літо? Де позитив, повязаний із закінченням навчального року? smile

KotyaДата: Вівторок, 25.05.2010, 13:46 | Повідомлення # 7
Рядовий
Нарешті завершується навчальний рік!Всі дуже раді цьому,але попереду в 9 та 11 класах випускні та вступні екзамени.Підготовка триває вдало!Але потрібно думати і про позитив!Гарний настрій дає змогу зробити всі заплановані справи!

kuvechechenДата: Вівторок, 01.06.2010, 11:53 | Повідомлення # 8
Полковник
новина дня: міністр освіти лоханувся у ефірі. Він радив випускникам 9 класу перш ніж здавати диктант з української мови на ДПА, уважно її перечитати, перевірити розстановку розділових знаків, а потім уже завати. За Інструкцєю цього робити не можна, роботи здаються одразу після того, як учитель закінчить читати текст третій раз.

ЕдДата: П`ятниця, 15.04.2011, 19:06 | Повідомлення # 9
Рядовий
А я завжди казав, що МіНіСТЕРСТВО ОСВіТИ саме не розуміє що робить чи каже.

ТкаченкоДата: Неділя, 24.04.2011, 19:47 | Повідомлення # 10
Рядовий
Одним словом л.хи!

kuvechechenДата: Понеділок, 25.04.2011, 10:25 | Повідомлення # 11
Полковник
Не переймайтеся так сильно, вище йшла мова про закінчення минулого, 2009-10 навчального року. Але і цього року я думаю без сюрпризів не обійдеться.

ЕдДата: Понеділок, 25.04.2011, 12:34 | Повідомлення # 12
Рядовий
Як можна не перейматися? У нас в школі всього 9 класів и після його завершення треба йти кудись далі вчитися,
а від екзаменів, можна сказати, залежить наше майбутне.
А міністерство освіти робить казна що!!!!!!!!!!!!!!!!! dry

kuvechechenДата: Понеділок, 25.04.2011, 12:50 | Повідомлення # 13
Полковник
Ваше майбутнє залежить не від екзаменів, а від того, що залишиться у вашій голові після школи. А також від того, що навчилися робити ваші руки. Так що учіться, поки є час і можливість.

ЕдДата: Субота, 07.05.2011, 12:45 | Повідомлення # 14
Рядовий
Так ми навчаемося, ну намагаемося, тільки це в нас не дуже виходить sad

ТкаченкоДата: Субота, 07.05.2011, 18:35 | Повідомлення # 15
Рядовий
Що правда то правда.

Шкільний форум » Освіта » Шкільний форум » Завершення навчального року (Тема для обговорення процедури закінчення навчального року)
Сторінка 1 з 11
Пошук: